Aj v dnešnej dobe, ktorá sa tvári ako maximálne emancipovaná, sa často stretávame s tým, že sú ženy veľmi podceňované. A aj keď sa snažíme, ako len vieme, naozaj sa veľmi často stáva, že samy seba potom nevidíme v najlepšom svetle a ľutujeme, že sme sa vôbec na niečo dali. Sme ženami vo svete, ktorý je ešte stále prvotne mužský a práve preto by sme sa mali zamerať na niečo iné a možno oveľa lepšie. Nesmieme skĺznuť do toho, že sa nemáme rady. Musíme sa milovať, pretože ak sa nebudeme mať rady my, nebude nás mať rád ani nikto iný. Bohužiaľ, toto je realita, ktorá v dnešnej dobe funguje.

fantazie
 
Aj keď možno máte pocit, že na niečo nemáte, verte tomu, že sa naozaj veľmi mýlite. Nech sa deje čokoľvek, ženy dokážu všetko a dokážu aj veci, o ktorých sa mužom ani nesnívalo. A to teraz nehovoríme o pôrodoch a o podobných veciach. Proste sme jednoducho úžasné a každý, kto tvrdí niečo iné, klame sám seba. Verte tomu, že sa nemusíte ničoho obávať, pretože aj keď možno máte pocit, že niektoré veci nie sú podľa vášho plánu, neznamená to, že by ste na tom nemohli pracovať. A urobiť niečo preto, aby to proste išlo.

růžové vlasy
 
Verte tomu, že keď si sama poviete, že dokážete čokoľvek, ste na najlepšej ceste to aj naozaj urobiť. Pretože nech sa deje čokoľvek, niektoré veci proste fungujú sami od seba. A verte tomu, že aj keď možno teraz máte nejaké pochybnosti, nakoniec aj tak uvidíte, že všetko je perfektné, keď sa o to naozaj veľmi snažíte. Ste žena, takže sa nemusíte ničoho obávať, pretože dokážete aj veci, o ktorých sa vám ani len nesnívalo. A ak to nie je niečo úžasné a perfektné, tak potom už teda nevieme. Verte si. Verte svojej osobnosti a verte aj sama sebe. To je to najlepšie, čo môžete urobiť. A to je krásne, no nie? Tak to skúste a verte tomu, že to bude to najlepšie, čo sa vám v živote podarilo.

3.7/5 - (3 votes)