Žula sa z hľadiska geológov zaraďuje medzi vzácnu horninu pozostávajúcu prevažne z kremeňa, sľudy a živice. Je vytváraná tisícročiami počas ktorých získala veľmi silnú odolnosť, pevnosť a jedinečnú prírodnú zrnitosť. Jej sfarbenie je rôznorodé, vždy unikátne s elegantným vzhľadom.

rocks-2485461_640

Žula https://www.goraslovakia.sk/zula-vo-vasej-domacnosti je ponuka precízne opracovanej žuly na široké využitie najmä v domácnosti. Či už ako mramorové schody, podlaha, kuchynské pracovné dosky a ostrovčeky, parapety, vrchná časť jedálenských alebo pracovných stolov.

Všade Vás upúta jej majestátnosť a unikátny elegantný vzhľad. Počiatočná investícia je síce vyššia, ale kvalita, dlhá https://www.e-vuc.sk/vseobecna-ambulancia-pre-deti-a-dorast-mudr.-daniela-smatana-javosova-dlha-nad-oravou-mudr.-daniela-smatana-javosova-s.-r.-o..html%3Fpage_id%3D66031 životnosť a jednoduchá údržba Vám ju vrátia.

Kuchynská žulová pracovná doska je vynikajúce riešenie pre akúkoľvek kuchyňu. Stačí si vybrať vyfarbenie podľa dizajnu priestoru a získate dominantný elegantný prvok v kuchyni. Jej praktické využitie je nepostrádateľné, už nikdy nemusíte dávať extra podložku pod horúci koláč alebo pečené mäso. Aj keď ráno vylejete kávu alebo iné nápoje, tekutinu odsajete a vytriete dosucha. Žiadne fľaky alebo stopy po nečistote na rozdiel od poréznych syntetických materiálov.

kitchen-1543489_640

Predstavte si elegantnú žulovú pracovnú dosku vo Vašej jedálni alebo pracovni. V ponuke je veľa tvarov, riešení, množstvo odtieňov. Stačí sa rozhodnúť a miestnosť Vám ožije dokonalým luxusom. Životnosť žulovej dosky je takmer nekonečná a ostáva aj pre nasledujúce generácie už ako historický kúsok.

Forma žulovej zásteny v kuchyni Vám dokonale izoluje stenu od zásteny a zabraňuje prenikaniu vlhkosti. Je to nadčasové riešenie na dlhé obdobie.

Žula vo forme krbového obkladu je dominantná. Jej chladná krása je doplnená teplom ohňa a vytvára sa tým jedinečná kombinácia.

Ponúkané farebné odtiene sú mnohofarebné, od odtiene zelenej, bordovej, modrej, cez klasickú sivú, čiernu, s pomarančovými odleskami – je to takmer zastúpenie dúhy. Príroda je v žule ukrytá a preto je jej farebnosť rozmanitá.

Žula je prírodná krása a jej využitie v domácnosti nám zútulní interiér a vytvorí eleganciu s nádychom luxusu.

4.3/5 - (3 votes)