Niekedy sa musíte zamyslleť nad tým, prečo sú pre vás niektoré veci naozaj super a prečo sú zase niektoré nie celkom vhodné. Musíte sa jednoducho zamyslieť nad tým, prečo sa vlastne tvárite, že niečo potrebujete a prečo zase naopak myslíte len na to, čo robíte zle. Nikdy to neviete, dokým sa nezačnete pozerať na všetky veci trochu inak, možno trochu s nadhľadom, ktorý je naozaj dôležitý. Keďže často nie ste celkom schopný posúdiť, čo je pre vás naozaj dobré, mali by ste urobiť maximum preto, aby ste boli spokojný a aby ste vyzerali naozaj čo najlepšie. Vždy je to len o tom, aby ste boli spokojný a aby boli veci naozaj super.
 sezení na pařezu
Niekedy aj oblečenie urobí s vašimi rozhodnutiami hotové divy, takže je len na vás, aby ste to skúsili a aby ste urobili všetko presne také, ako vy sami chcete alebo také, ako chcú iní ľudia. A asi je jasné, že čo sa týka oblečenia, ľudia veľmi radi radia druhým ľuďom, čo si majú obliecť. Takže, keď chcete len obyčajné tričko s potlačou, musíte sa za to postaviť, veď čo. Pretože aj obyčajné kusy oblečenia, ktoré doma máte, sú naozaj presne to, čo je pre vás dôležité. Takže, rozhodnite sa sami, čo je naozaj super.
 dívka v triku
Ak je pre vás niečo dôležité, mali by ste sa pozrieť hlavne na to, prečo si nechcete nechať poradiť od samého seba. Takže, urobte to a rozhodnite sa, čo bude pre vás naozaj super. Musíte sa zamyslieť nad tým, čo potrebujete. Asi je jasné, že aj keď sú veci dôležité pre vás, nemusia byť aj  pre druhých. A tak to platí aj naopak. Nemôžete sa do niekoho starať, keď je niečo pre vás skutočne super. Musíte sa proste len pozrieť na veci, ktoré vás bavia a obliecť si ich, no nie? A hoci je to pre vás jednoduché, je jasné, že presne toto musí byť pre vás naozaj super. Len sa zariaďte a aj sami uvidíte, že na tomto záleží. Aby ste boli vy spokojný. A prečo teda nie?